Poetyckie potyczki tematyczne

Zapraszamy do turnieju poetyckiego!

W comiesięczne, poetyckie szranki może stawać każdy, kto zgłosi autorski tekst i wpłaci 10 zł do wspólnego koszyka nagrody głównej.
Nie chcemy tego nazywać konkursem, raczej dobrą zabawą i zachętą do pisania. Wpłata ma być weryfikacją autora, każdy otrzyma unikalny kod po zrobieniu przelewu, a uzbierana suma przez uczestników niewątpliwie podniesie adrenalinę naszych potyczek na słowo i pióro. Będzie także formą uznania pozostałych autorów, którzy między sobą wybiorą zwycięzcę, a więc ich zdaniem najciekawszy wiersz. Wpłata następuje przez serwis DotPay i jest w całości kontrolowana. Nie publikujemy nazwisk autorów, to właśnie otrzymanymi kodami zastąpimy nazwiska. Również nimi będziemy się posługiwać w głosowaniu. Każdy autor może wybrać, jego zdaniem, najlepszy tekst, lista głosujących będzie publikowana na bieżąco.

Chcielibyśmy organizować nasz poetycki turniej w cyklu miesięcznym. Pierwszego dnia ogłosimy tematykę na daną edycję. Do 25 dnia każdego miesiąca będzie można zgłaszać teksty, pozostałe 5 dni głosujemy. Prosimy uczestników o zgłaszanie tematów kolejnych potyczek.

Chcemy spróbować to zrobić jeszcze w tym miesiącu! Spróbujmy!

Proponujemy temat: WIOSNA

Przed zgłoszeniem tekstu prosimy o dokonanie wpłaty TUTAJ – strona otworzy się w nowym oknie.

Po otrzymaniu kodu prosimy go wpisać poniżej, także zgłaszany wiersz.
Prosimy przeczytać informacje pod formularzem

 

INFORMACJE DODATKOWE

Wszystkie zgłoszone wiersze będą publikowane na jednej stronie, zamiast nazwiska autora będzie otrzymany po wpłacie kod. Ilość wierszy równa się ilości wpłat, więc od tego zależy nagroda, którą otrzyma zwycięzca. Serwis DotPay pobiera 2.5% od każdej transakcji zatem faktycznie zgromadzone środki będą minimalnie mniejsze. Po rozstrzygnięciu zwycięzca otrzyma przelew i jego/jej nazwisko zostanie zamienione, opublikowane zamiast kodu. Rozliczenie jest proste i będzie się równać liczbie zgłoszonych tekstów.
Strony comiesięcznych publikacji będą zachowane w archiwach serwisu i dostępne w specjalnie utworzonej kategorii.
Prosimy zgłaszać wyłącznie nowe, autorskie, nie publikowane wiersze. Autor nie może głosować na swój tekst!
Swoje propozycje dotyczące tematów prosimy zgłaszać TUTAJ

Prosimy udostępniać stronę na swoich profilach społecznościowych, wśród znajomych…

Ja będzie wyglądała publikacja zgłoszonych wierszy oraz głosowanie.

Przykład:

Autor: s5rCsxA7

Tytuł: Wiosna

Kwiaty wybudzone
strzelają barwnymi pąkami
drzewa sypią zielonych puchem
niebo spowite chmurami
zmienia się teraz
w złote parawany

Oddane głosy na ten wiersz: ha5Rxk9, J9sH39H

 

 stat4u